KONST / Litografier / Färglitografi 14246094
nr 1424 6094
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad. Färglitografi, bildmått: 32x44, yttermått inklusive ram: 47x60 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:49:31
9/10 11:33:40
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman